آزمون استخدامی قوه‌قضاییه ۱۰ آذر برگزار می‌شود


آزمون استخدامی قوه‌قضاییه ۱۰ آذر برگزار می‌شود
نابر اعلام معاونت منابع انسانی قوه‌قضاییه، برگزاری آزمون از ساعت 8:30 صبح روز دهم آذر آغاز و درهای ورود به جلسه امتحان نیم ساعت قبل از شروع آزمون بسته خواهد شد؛ لذا کلیه داوطلبان می‌‌بایست قبل از بسته شدن درهای ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند.

لینک مربوط به پرینت کارت و برگ راهنمای شرکت در آزمون از روز سه شنبه هفتم آذر بر روی سایت اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار می‌گیرد و متقاضیان می‌توانند با وارد کردن اطلاعات شناسنامه‌ای (نام، نام‌خانوادگی، شماره ملی، سال تولد و ...) خود نسبت به مشاهده و تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام و براساس آدرس تعیین شده بر روی پرینت کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه کنند. 

بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است.

چنانچه داوطلبان مغایرتی در اطلاعات مندرج در کارت شرکت درآزمون مشاهده کردند، می‌‌توانند از ساعت 8:30 الی12:00 صبح و 14:00الی 17:00 بعدازظهر روزهای چهارشنبه مورخ هشتم و پنج‌شنبه نهم آذر به نماینده سازمان سنجش آموزش کشور مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوط (مطابق جدول راهنما در لینک) goo.gl/U4Mpoa مراجعه و نسبت به اصلاح و رفع اشکال احتمالی کارت خود اقدام کنند.

منبع: تسنیم

«« بازگشت

تاریخ درج: 1396/09/05